Oferta – Fotograf Częstochowa

Szukasz fotografa lub kamerzysty ślubnego? Dobrze trafiłeś!

fotograf rabka obrączki

Wideofilmowanie to pasja, która towarzyszy nam od kilkunastu lat. Solidnie wykonujemy pracę, której nie można się powstydzić. Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania klienta staramy się nawiązać z nim jak najlepszy kontakt. Profesjonalne efekty specjalne umilają oglądanie.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii, tysiące wykonanych zdjęć, setki godzin dopracowywania warsztatu fotograficznego sprawiły, iż oferujemy Państwu najwyższą jakość zdjęć i pełen profesjonalizm.

Bezcenne chwile są ulotne. Zatrzymaj je na dłużej… Wyjątkowa fotografia dla wyjątkowych ludzi.

Emocje… Chwile… Momenty… Dotyk… Utrwalamy każdy ten gest.

 

Oferta Foto-Wideo

wiedofilmowanie rabkaWideofilmowanie oraz fotografowanie obejmuje przygotowania (ubieranie) oraz wyjście z domu (u Pana Młodego oraz Pani Młodej), ślub w kościele, wesele oraz sesje w plenerze. Wykonują to dwie osoby, fotograf i kamerzysta. Zdjęcia ze świadkami, drużbami i innymi chętnymi osobami (ciocie, babcie itd.) są wykonywane na sali w dniu wesela. Otrzymują Państwo jeden album ze zdjęciami (30 zdjęć format 23 x 15 cm), film video z wesela składający się z dwóch części (na 2 płytach DVD, w sumie do 3h filmu), płytę ze wszystkimi zdjęciami w wersji elektronicznej z jednego dnia, od 600 do 1000 zdjęć – nie ma ustalonych limitów, zależy od ilości gości i ich chęci do fotografowania (nie fotografujemy na siłę) – oddawane fotografie są w bardzo dużej rozdzielczości, co umożliwia w późniejszym terminie drukowanie albumu oraz dużych formatów zdjęciowych. Zdjęcia nie posiadają żadnego znaku wodnego oraz naszego logo. Płyty dostają Państwo w 3 kompletach, jeden w ekskluzywnym opakowaniu dla Państwa Młodych i 2 w standardowych opakowaniach, np. dla rodziców. Każda płyta posiada indywidualny nadruk z Parą Młodą. Płyty nie są niczym zabezpieczone, więc można je bez problemu kopiować. Kamerzysta oraz fotograf są na weselu jeszcze jakąś godzinę po oczepinach, ale jeśli zachodzi taka potrzeba jesteśmy dłużej.

 

Sprzęt

nikon_d700panasonic ag-ac160Zlecenie wykonujemy kamerami Panasonic AVCHD 1080p z zapisem w formacie Full HD, zapewnia to najlepszą jakość obrazu, która jest dostępna w tej chwili na rynku. Szczegóły obrazu są bardzo dobrze widoczne. Gotowe materiały oddajemy na płytach DVD i Blue-Ray w zależności od zlecenia. Zlecenia wykonujemy tylko i wyłącznie aparatami i obiektywami z segmentu profesjonalnego firmy Nikon. Wszystkie nasze aparaty posiadają pełno klatkową matrycę, odzwierciedla się to w wysokiej jakości i ostrości zdjęć.

Fotoksiążka

Wykonujemy również fotoksiążki. Jest to taka nowsza wersja albumu, zdjęcia są nadrukowane na karty, a nie jak w przypadku tradycyjnego albumu wklejanego. Zanim taka fotoksiążka pójdzie do druku, wysyłana jest w postaci plików .jpg do Państwa na e-mail. Dopiero po Państwa akceptacji jest ona drukowana.

Istnieje możliwość zamówienia usługi osobno: kamerzysta lub fotograf ślubny.


Dane Kontaktowe:
Fotografia Ślubna i
Wideofilmowanie
„Tom-Net”
tel. kom. 604 568 679

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości